Otomasyon

Endüstriyel PC ürünleri tanım olarak; endüstriyel ortamlarda kullanmak üzere üretilmiş Intelx86, ARM9 ve ARM11 tabanlı bilgisayar platformları olup bunlara örnek olarak PLC'ler, mikro denetleyiciler ve RISC tabanlı üniteler verilebilir. Bu ürünleri ticari PC'lerden ayıran başlıca özellikler yüksek güvenirlik, zorlu koşullara dayanım, uzun süreli tedarik edilebilme olanağı ve fiyat avantajıdır.

Bu ürünler ile yapılan temel uygulama genel adıyla PC tabanlı otomasyondur ve veri toplama ve kontrol, protokol dönüşümü ve hareket kontrol işlemleri projelerinde kullanılır.

1983 yılında kurulan Advantech yenilikçi otomasyon ürünleri ve çözümleri sağlayan güvenilir bir liderdir. Advantech kapsamlı sistem entegrasyonu, yazılım, donanım, müşteri odaklı tasarım hizmetleri, ve global lojistik destek sunmaktadır.

www.advantech.com

Devamını oku: Advantech

1976 yılında indiksiyon motorlarının tasarımı, üretimi ve satışı için kurulmuştur.

1981 yılında harici rotorlu motorlar geliştirmiş, ardından bunların entegre edilmesi ile fan geliştirilmiştir.

www.ecofit.com

Devamını oku: Ecofit-Etri

ICOP Teknoloji, endüstriyel kontrol tasarımcısı ve üreticisi olarak faaliyette bulunmaktadır. 1989 yılında kurulan şirket DM & P Grubu'nun bir üyesidir. ICOP 20 yıldan fazla süredir süren çabalarıyla Çin, Tayvan ve dünya çapında büyük şehirlerde satış ofisleri ve üretim tesisleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.icoptech.com

Devamını oku: Icop

IEI Technology Corp.; Tayvan'ın önde gelen endüstriyel bilgisayar ve panel PC üreticilerindendir. Zorlu otomasyon standartlarına uygun çok sayıda Panel PC modeli bulunmaktadır.

www.ieiworld.com

Devamını oku: Iei

Endüstriyel Bilgisayar alanında dünyada en büyük ve en saygın isimlerden KONTRON temel değerler kümesi sayesinde tüm müşterileri ve iş ortaklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.
www.kontron.com

Devamını oku: Kontron

VIA Technologies herkesin rahatlıkla bilgi, eğitim, eğlence ve ticari kaynakların paylaşımını kolaylaştımayı ve internet üzerinden erişebilirliği arttırmayı hedefleyen endüstriyel bilgisayar firmasıdır.
www.via.com.tw

Devamını oku: Via